• O nas

Zapraszam Cię w podróż do strefy naturalnych kosmetyków.

 

niebieskikot.jpg

Jak powstała „STREFA” i dlaczego właściwie „Niebieski Kot”?

Historia tego niezwykłego połączenia zrodziła się z pasji. Najpierw do neuronauki, która kompletnie przewróciła mój światopogląd do góry nogami (stąd nazwa „Niebieski Kot”, który ma kreatywny umysł i oczywiście chodzi własnymi drogami )

Ta rewolucja zrodziła potrzebę dania czegoś dobrego od siebie w sposób, który będzie w zgodzie ze mną,

I oto ona:

 

Strefa NK, czyli Twoja strefa naturalnych kosmetyków.

 

Razem z moim niestrudzonym zespołem, wśród szerokiej gamy EKO kosmetyków, kosmetyków organicznych, BIO kosmetyków, szukamy dla Was „perełek” kosmetycznych zarówno tych znanych marek, jak kultowa linia „Biały Jeleń” Polleny, czy mniej znanych manufaktur, które oferują ręcznie wyrabiane produkty jak: MDM czyli Ministerstwo Dobrego Mydła, czy Dolina Czeremchy.

Składniki syntetyczne, często drażniące silne detergenty, konserwanty, czy silikony nie są zaaprobowane przez jednostki certyfikujące do stosowania w kosmetykach naturalnych. Dlatego też po pozycje naturalne, skomponowane na bazie maseł czy olejów roślinnych , sięgają bardzo często osoby o cerach wrażliwych, alergicznych czy problematycznych.

mydelko(2).jpg

 

W naszej ofercie znajdują się zarówno wspaniałe Polskie kosmetyki z Mydlarni „ Cztery szpaki”, „LaQ”, czy „E-fiore”, oparte na wyciągach ze świeżych ziół , roślin, czy pąków drzew, jak i wyjątkowe pozycje zagraniczne jak nagietkowa linia dla dzieci „Weleda baby”.

Ufam, że ogromna wiedza producentów tych pozycji, oraz nasza wspólna pasja i zaangażowanie, daje podstawy by stwierdzić, iż oferowane przez nas kosmetyki są tworzone na bazie naturalnych składników o najwyższej jakości, z wyjątkową troską i dbałością o dobre rzemiosło.

 

Za każdym razem gdy wchodzę do magazynu aby przygotować dla Was paczki, uwodzi mnie ten niesamowity aromat. To koktajl zapachów świeżych ziół, olejków, wyciągów z roślin i esencji kwiatowych. Jest intensywny, lecz zarazem niesłychanie przyjemny. Nigdy wcześniej nie doświadczyłam czegoś podobnego. Niesamowite – Aromaterapia każdego dnia. To sprawia, że przygotowywanie dla Was przesyłek, staje się przyjemnością. A jeśli chodzi o same paczki, tu przyświeca nam dewiza „Im mniej plastiku tym lepiej” w duchu zero waste, ale z wyjątkową dbałością .

Zapraszam, przekonaj się Sam.